Kotsar kerkis South Carolina napis kaotusmängus üleplatsimeheks

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond South Carolina Gamecocks pidi USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis täna vastu võtma ühepunktilise kaotuse, kui võõrsil jäädi 55:56 alla Tennessee Volunteersile.

Kohtumine oli tasavägine algusest lõpuni. Poolajapausile mindi South Carolina minimaalses eduseisus (26:25) ning suuremaks kui kaheksa punkti ei läinud vahe kordagi.

Algviisikus alustanud Kotsar viibis väljakul 33 minutit ja viskas selle ajaga üleplatsimehena 17 punkti (kahesed 7/11, vabavisked 3/5). Ühtlasi oli tegu kolmanda järjestikuse kohtumisega, kus ta on visanud kahekohalise arvu punkte. Lisaks võttis Kotsar maha 8 lauapalli (sh 4 ründelauast), andis ühe resultatiivse söödu, sooritas ühe vaheltlõike, blokeeris ühe vastaste pealeviske ning tegi 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Tennessee resultatiivseim oli 15 punkti visanud John Fulkerson, kes hankis lisaks ka 10 lauapalli.

South Carolinal on nüüd kirjas kaheksa võitu ja seitse kaotust, kagukonverentsis on kaotatud mõlemad senipeetud kohtumised. Tennessee on sel hooajal kogunud 10 võitu ja viis kaotust. Oma järgmise mängu peab South Carolina Eesti aja järgi kolmapäeva öösel vastu neljapäeva, kui võõrustatakse USA ülikoolikorvpalli tippu kuuluvat Kentucky meeskonda.