Üleplatsimehe Robert Valge 25 punkti ei aidanud Burgosel kaotust vältida

-Robert Valge | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli tugevuselt neljandas liigas pidi Robert Valge ja Burgose duubelmeeskond tunnistama võõrsil Valladolidi Ülikooli 92:85 paremust.

Burgos võitis avaveerandi 25:21, aga poolajaks jäädi neljapunktilisse kaotusseisu. Kolmandal veerandajal tuldi sellest välja ning mindi viimasele neljandikule vastu kahepunktilises eduseisus. Kodumeeskonnale jäi siiski lõppsõna öelda ja koos 22:14 veerandaja paremusega teeniti kokkuvõttes seitsmepunktiline võit.

Robert Valge viibis väljakul 32,5 minutit ning viskas meeskonna resultatiivseimana 25 punkti (vabavisked 4/6, kahesed 6/8, 3/6). Tema arvele jäi veel 5 lauapalli, 3 korvisöötu ja 3 vaheltlõiget. Negatiivse poole pealt tegi eestlane 3 pallikaotust ja ühe isikliku vea. Daniel Baptista Relvao lisas 11 punkti ja 17 lauapalli, võitjate parim oli 21 silma toonud Pedro Gonzalez Llorente.

Turniiritabelis on Burgos (9-16) 16 meeskonna hulgas 11. kohal. Valladolid (13-12) asub seitsmendal tabelireal.