fbpx
Close

USA spordi ja popkultuuri portaal: iga suurepärane korvpallivõistkond vajab ühte s**apead – tehke tutvust Kerr Kriisaga Arizonast

-Kerr Kriisa | Foto: AFP/Scanpix

Eesti koondise 21-aastane tagamängija Kerr Kriisa on oma teisel ülikoolihooajal ookeanitaguses kolledžiliigas NCAA tõusnud Arizona Wildcatsi üheks juhtivaks mängijaks nii platsil kui ka väljaspool seda. Energiline ja agressiivne Kriisa on momendil tänu aktiivsele USA spordimeediale ilmselt maailmas enim kõneainet pakkuv Eesti korvpallur.

Väljaanne Barstool Sports avaldas reedel Kriisast huvitava vaatenurgaga loo, mille pealkirjaks oli: “Every Great College Basketball Team Needs An Asshole – Meet Arizona’s Kerr Kriisa, The Best Asshole In The Sport.” Kui proovida seda tõlkida, siis kõlab see umbes nii: Iga suurepärane kolledži korvpallivõistkond vajab ühte s**apead – tehke tutvust Kerr Kriisaga Arizonast, parima s**apeaga sellel spordialal.

Väga intrigeeriva pealkirjaga kirjatükk algab autori väitega, et tema arvates vajab iga hea kolledžitiim igal juhul koosseisu ka ühte s**apead. Kutti, kes vihastaks välja vastaste fännid ning kes ei kardaks mängu ajal natukene jama suust välja ajada. Just selline tüüp pidavat Kerr Kriisa olema. Ühe põhjusena toob autor välja olukorra, kus 21-aastane Kriisa käis kommentaatoritelt mängu ajal küsimas, kes need kohtunikud kohale kutsus.

scroll to top