fbpx
Close

USA üliõpilasliiga NCAA hooaja lõpetamises oli kaudselt süüdi NBA superstaar

Avatar
-NCAA korvpall | AFP/Scanpix

USA üliõpilasliiga NCAA teatas mõnda aega tagasi, et tänavune hooaeg lõpetatakse ja märtsihullus ehk iga-aastane turniiri meistri selgitamiseks jääb pidamata. Nüüd kommenteeris NCAA president Mark Emmert, et kaudselt võib hooaja katkestamise süüdlaseks pidada NBA staari Rudy Gobert’i, kellel avastati COVID-19 viirus.

“Me olime täiesti veendunud, et suudame võistlused läbi viia ilma publikuta ja tagades kõikide osalejate ohutuse,” rääkis Emmert ESPN-i vahendusel. “Uskusime, et suudame võistluspaiku kontrollida ja muuta võistkondade reisimise tšarterlendude ja busside abil võimalikult turvaliseks. Pidasime oma plaani väga-väga heaks ja olime üsna enesekindlad.”

Aga siis tuli uudis, et Utah Jazzi prantslasest tsenter Rudy Gobert on nakatunud. “Siis oli selline tunne, et jah, nüüd on asi tõsine,” meenutas NCAA president.

Eesti meeskorvpallureid mängis lõppenud hooajal NCAA kõrgeimas divisjonis neli: Maik-Kalev Kotsar, Matthias Tass, Taavi Jurkatamm ja Artur Konontšuk. Neidudest tegi kaasa Anna-Helena Ehala. Nende hooaja kokkuvõtet saab lugeda SIIT.

scroll to top
Inline
Inline