Vähese mänguaja edukalt ära kasutanud Drell aitas Pesarol võimsa teise veerandaja toel lisaajal võita

-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

Itaalia korvpalli kõrgliigas võõrustas Henri Drelli koduklubi Pesaro Victoria Libertsas pühapäeval Cremona Vanoli võistkonda, kelle üle saadi vaatamata tugevale avapoolajale alles lisaajal raske 95:83 (13:18, 27:7, 19:27, 17:24, 19:7) võit.

Kahepunktiviskeid tabas Pesaro paremini 50,0% – 35,9% ning samuti kolmepunktiviskeid 35,3% – 34,4%. Vabavisete protsent kujunes Cremonal paremaks 78,6% – 77,8%. Lauavõitluses jäi Pesaro peale 53:40 (ründelaud 14:10), korvisööte jagati rohkem 19:11 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 3:1. Pallikaotuseid kogunes Pesarol 8, Cremonal 5.

Henri Drell sai ligi 7,5 minutit mänguaega ja viskas 2 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/1). Veel võttis ta 3 lauapalli ja tegi ühe isikliku vea.

Frantz Massenat viskas Pesaro parimana 21 punkti. Marko Filipovity ja Carlos Delfino lisasid mõlemad 16 silma, kes võtsid veel vastavalt 9 ning 5 lauapalli. Võimsa kaksikduubli tegi Tyler Cain, kes tõi 12 punkti ja sai kätte koguni 19 lauapalli. Matteo Tambone nimele jäi 10 punkti.

Fabio Mian kerkis vastaste poolelt üleplatsimeheks 25 punkti ja 9 lauapalliga. Daulton Hommes järgnes 24 punkti ja 7 lauapalliga ning Topias Palmi lisas 13 silma ja võttis 6 lauapalli. Marcus Lee tegi kaksikduubli 10 punkti ja 10 lauapalliga.

Teise järjestikuse võidu saanud Pesaro asub kolme võidu ja kolme kaotusega turniiritabelis seitsmendal kohal. Kaks võitu ja neli kaotust kogunud Cremona jätkab 16 meeskonna seas 14. positsioonil.

Pesaro on taas võistlustules 8. novembril, mil vastu võetakse Varese Pallacanestro.