Kotsarita mänginud Hamburg sai Saksamaal esimese kaotuse

-Maik-Kalev Kotsar ja Hamburg Towers korvpallimeeskond | Foto: Hamburg Towers Facebook

Saksamaa kõrgliiga hooajaks valmistuv Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers kaotas viimases kontrollmängus võõrsil Oldenburgi EWE Basketsile 74:94 (17:29, 15:28, 24:18, 18:19). Tegu oli meeskonna esimese kaotusega hooajaeelsel perioodil.

Kevadel Lõuna-Carolina ülikooli lõpetanud ja tänavu oma esimest profihooaega alustav Kotsar seekord väljakul ei käinud. Hamburg jäi juba esimese viie minutiga 2:13 kaotusseisu ja ei suutnudki sellest välja tulla.

“Nägime, mis juhtub, kui me pole algusest peale sajaprotsendiliselt mängus sees. Korvidest jäi meil puudu ka seetõttu, et säästsime Maiki hooaja algust silmas pidades,” ütles Hamburgi spordidirektor Marvin Willoughby kohtumise järel.

Korra olid meeskonnad hooajaeelsel ettevalmistusperioodil juba kohtunud, kui Hamburg võitis Oldenburgi 100:90.

Mullu viimaseks jäänud Hamburgil on põhjust algavale hooajale vastu minna optimistlikult, kuna kontrollmängudes saadi ühe kaotuse kõrvale kuus võitu. Korvpalli Bundesliga hooaeg algab Hamburgi klubi jaoks 8. novembril, kui võõrustatakse Bambergi Brose meeskonda.