Veidemani hooaja resultatiivseim mäng aitas Rostocki teise võiduni

-Rain Veideman | Foto: Sylvia Funk/Rostock Seawolves

Rain Veidemani koduklubi Rostocki Seawolves teenis Saksamaa esiliiga kolmandas voorus võidu, kui külla sõitnud Nürnbergi Falcons BC alistati 90:79 (23:23, 23:17, 20:18, 24:21).

Vahetusmeeste pingilt alustanud, kuid lõpuks ligi 24 minutit mänginud Veideman tegi oma senise hooaja parima esituse, visates 13 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 0/5, vabavisked 9/10). Seejuures viskas eestlane oma esimesed punktid mängust alles viimasel veerandajal. Lisaks hankis ta kaks lauapalli ja andis sama palju korvisööte. Minut ja 13 sekundit enne mängu lõppu kukkus Veideman viie veaga pingile.

Võitjate parimad korvikütid olid lätlane Ronalds Zakis ja sakslane Sid-Marlon Theis, kes kogusid vastavalt 22 ja 21 punkti. Nürnbergi klubi resultatiivseim oli ungarlane Marcell Pongo, kelle arvele kogunes 21 silma.

Kohtumist jälgis tribüünidel 1500 pealtvaatajat.

Rostockil on nüüd kirjas kaks võitu ja üks kaotus, Nürnbergil aga üks võit ja kaks kaotust. Oma järgmise mängu peab Rostocki meeskond eeloleval reedel, kui võõrsil minnakse vastamisi Artlandi Dragonsiga.

Die Wölfe feiern einen souveränen Sieg über die Nürnberg Falcons BC. Sid-Marlon Theis und Ronalds Zakis sammelten…