Vastaste kolme liidriga hätta jäänud Tallinna Ülikool naaseb Leedust kindla kaotusega

-Klaipeda Fortuna - Tallinna Ülikool | Foto: Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond Facebook

-Klaipeda Fortuna – Tallinna Ülikool | Foto: Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond Facebook

Naiste Balti ühisliiga kõrgemas seltskonnas pidi Eesti esitiim Tallinna Ülikool Leedus, Klaipedas vastu võtma 58:81 (21:20, 14:17, 12:16, 11:28) kaotuse sealselt Fortuna naiskonnalt.

Kuigi Tallinna Ülikool alustas kohtumist avaveerandi napi võiduga, siis sai kodunaiskond hoo üles ning viimase veerandiga pandi oma paremus lõplikult maksma.

Eestlannadest oli edukaim Annika Köster 13 punkti ja 9 lauapalliga, Birgit Piibur meelitas vastastelt välja 8 viga ning viskas selle kõrvale 10 silma. Maaja Bratka lisas 9 silma ja Sofia Košareva tõi 9 punkti.

Leedu tiimi eest mängisid viis naist üle 30 minuti ning enamuse skoorist tegid kolm mängijat – Lina Mikeleviciene tõi 32, Agne Cerneckyte 22 ja Ligita Tamutyte 21 punkti. Viimane neist hankis ka 12 lauapalli.

Liigatabelis on Tallinna Ülikool 3 võidu ja 3 kaotusega eliitseltskonnas 4. kohal, Fortuna jaoks oli see viie kaotuse kõrval esimeseks võiduks.