fbpx
Close

Veel halba õnne! Kerr Kriisa murdis ookeani taga treeningul ninaluu

Avatar
-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise tagamängija Kerr Kriisa jaoks jätkus keeruline hooaeg USA ülikoolitiimis Arizona Wildcats ka uue aastanumbri sees, kui tiimi peatreener Sean Miller avaldas, et 20-aastane Tartus sündinud tagamees murdis treeningul ninaluu.

Kriisa pole seni saanud meeskonna eest võistlusmängudes väljakule joosta, kuna NCAA ei andnud talle hooaja alguses mänguõigust. Lõpuks see eestlasele siiski omistati, kuid esimese kohtumise võib Kriisa teha alles 6. veebruaril.

Kas äsja saadud näotrauma võib Kriisa platsile tulekut veel edasi lükata? “Ma ei tea seda,” vastas peatreener Miller sellele küsimusele. “Ta murdis ninaluu. Jemarl (Baker) murdis pöidla ja Matt Weynand on haige. Selliseid asju juhtub hooaja jooksul, eriti jaanuaris. Peame suutma sellest olukorrast välja tulla ja see on võistkonnasport – me loodame, et teised mängijad astuvad esile.”

Arizona Wildcast on senise hooaja jooksul võitnud 10 ja kaotanud 3 kohtumist, aga kõik need kaotused on tulnud oma konverentsi tiimide vastu. Pac-12 konverentsis on Arizona saldoga 4-3 tabeli keskmike hulgas 6. kohal.

Don’t think that we could make it through the week without some bad…

Posted by University of Arizona Basketball Fans on Neljapäev, 14. jaanuar 2021

scroll to top
Inline
Inline