Veideman naasis vigastuspausilt ja aitas Rostocki taas võidurajale

-Rain Veideman | Foto: Sylvia Funk/Rostock Seawolves

Saksamaa esiliigas ProA naasis pärast lühikest vigastuspausi väljakule Eesti koondise tagamängija Rain Veideman, kes aitas oma koduklubi Rostocki Seawolvesi 93:82 võiduni Trieri Gladiatorsi üle.

Kodusaalis mänginud Rostock võitis avaveerandi 19:14 ja poolaja 47:38. Kolmandal veerandajal kasvas vahe juba 20-punktiliseks ning ohtlikuks ei suutnud külalised enam saada.

Kaks eelmist kohtumist seljaprobleemide tõttu vahele jätnud Veideman alustas pingilt, kuid teenis mänguaega 22 minutit ja 14 sekundit. Selle ajaga viskas ta üheksa punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/4, vabavisked 5/7), andis ühe resultatiivse söödu, sooritas ühe vaheltlõike ja tegi kaks isiklikku viga.

Üleplatsimeheks kerkis Veidemani meeskonnakaaslane Behnam Yakhchali, kes viskas 22 punkti, hankis kaks lauapalli ja jagas kaheksa korvisöötu. Kaotajate parim skooritegija oli Chase Adams, kelle arvele kogunes 17 punkti.

Liigatabelis jätkab Rostock 16 punktiga esikohal, olles kogunud kaheksa võitu ja kaks kaotust. Trier on võitnud kolm ja kaotanud viis mängu ning asub kuue punktiga 10. kohal.