Veideman panustas Rostocki suurde võitu kahekohalise punktisummaga

-Rain Veideman | Foto: Sylvia Funk/Rostock Seawolves

Eesti koondise tagamängija Rain Veidemani koduklubi Rostocki Seawolves naasis Saksamaa esiliigas kolmenädalaselt pühadepausilt suure võiduga. Koduväljakul alistati PS Karlsruhe Lions 93:68.

Rostock alustas mängu 10:0 spurdiga ning võitis esimese veerandi 25:19. Poolajavileks juhiti juba 57:35 ja kolmanda veerandi lõpuks koguni 69:45. Kodumeeskonna visketabavus mängust oli 51 protsenti külaliste 38 vastu.

Veideman alustas kohtumist pingilt, kuid sai lõpuks mänguaega peaaegu 25 minutit, visates Rostocki paremuselt kolmanda korvikütina 13 punkti (kahesed 2/6, kolmesed 2/7, vabavisked 3/3). Lisaks võttis eestlane kaks lauapalli, jagas kolm korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas korra palli ning sai kirja kaks isiklikku viga.

Võitjate resultatiivseim oli 18 punkti visanud Keith Wright, kes võttis lisaks ka 12 lauapalli. Üleplatsimeheks kerkis Antonio Pilipovic, kes viskas kaotajate kasuks 19 punkti.

Rostock jätkab liigatabelis 18 punktiga liidrikohal, olles kogunud üheksa võitu ja kaks kaotust. PS Karlsruhe on kogunud viis võitu ja seitse kaotust ning asub 10 punktiga 10. positsioonil.