fbpx
Close

Vene ja Fuenlabrada said valusa kaotuse ja jätkavad võiduta

Avatar
-Siim-Sander Vene | Foto: Baloncesto Fuenlabrada SAD Facebook

Siim-Sander Vene ja tema koduklubi Fuenlabrada nukravõitu võiduta seeria sai Hispaania kõrgliigas jätku täna, kui koduväljakul jäädi numbritega 81:82 (16:18, 22:12, 19:25, 24:27)  alla Estudiantesele.

Fuenlabrada ja Estudiantese hooaeg on alanud sarnaselt, kuna kummalgi meeskonnal enne tänast polnud õnnestunud võidurõõmu tunda. Tasavägine mäng tõestas, et tegemist on võrdsete meeskondadega. Estudiantesele tõid võidu Dovydas Giedraitise kaks sekundit enne mängu lõppu sooritatud kolm tabavat vabaviset.

Eesti rahvuskoondise kapten Siim-Sander Vene viibis väljakul 28 minutit, mille jooksul viskas 11 punkti (kahesed 4/5, kolmesed 1/3), võttis 6 lauapalli ning jagas kaaslastele 2 tulemuslikku söötu. Võõrustajate parimaks korvikütiks ja ühtlasi ka üleplatsimeheks kerkis Melo Trimble 28 silmaga. Obi Emegano panustas 15 ja Robert Upshaw 12 punktiga.

Estudiantese poolelt viskasid enim punkte Aleksa Avramovic ja Victor Arteaga, kelle arvele kogunes vastavalt 20 ja 16 silma. Kristjan Kanguri endine klubikaaslane Milano päevilt Alessandro Gentile lisas 12 punkti.

🏀🏀🏀🏀[FINAL]URBAS FUENLABRADA 81-82 MOVISTAR ESTUDIANTES#fuenlADN #TanLejosTanCerca

Posted by Baloncesto Fuenlabrada SAD on Pühapäev, 4. Oktoober 2020

scroll to top
Inline
Inline