fbpx
Close

Vene oli Varese kolmandas järjestikuses võidus üks resultatiivsemaid

Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Itaalia korvpalli kõrgliigas teenisid Siim-Sander Vene ja Varese laupäeval oma kolmanda järjestikuse võidu, kui kodusaalis mängiti kindlalt 88:68 üle tabelis viimasel kohal paiknev Pesaro meeskond.

Varese on pärast detsembrist kuni jaanuari keskpaigani läbi elatud viiemängulist kaotusteseeriat oma sooritusi tunduvalt parandanud ning suur osa on sellest ka eestlasest ääremängija järjest paraneval vormil. Viimasest üheksast kohtumisest on Varese võitnud seitse.

Algviisikus alustanud 27-aastane ja 203 cm pikkune Vene kogus 12 punkti (kahesed 3/4, kolmesed 1/2, vabavisked 3/3), 3 lauapalli, 2 vaheltlõiget, ühe korvisöödu, ühe vaheltlõike, 2 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Varese poolel tõusis kangelaseks Aleksa Avramovic 29 punktiga ja eestlasest viskas rohkem punkte, 13, veel ka Tyler Larson. Kaotajate poolel tõi Eric Mika 21 punkti.

Varese on heade mängudega jätnud endale veel play-offi võimaluse ellu, kui 11 võidu ja 13 kaotusega ollakse 11. kohal. Vahetult nende ees on koguni neli tiimi vaid ühe võidu kaugusel.

scroll to top