fbpx
Close

VIDEO | Kaspar Treier Itaalias – kolmesed, võimsad pealtpanekud ja sireenivise oma väljakupoolelt

-Kaspar Treier | Foto: Ekraanitõmmis

Tänavusel hooajal tegi korraliku sammu arengus edasi 19-aastane ja 204 cm pikkune eestlasest ääremängija Kaspar Treier, kes Itaalia esiliigas ehk Serie A2 tasemel oli Montegranaro meeskonna rotatsioonis oluline lüli.

Klubi koduleht pani kokku ja avaldas video, kus saab nautida noore eestlase kümmet tänavuse hooaja tipphetke, millest kindlasti uhkeimad paar võimsat pealtpanekut ja üks oma väljakupoolelt koos sireeniga tabatud kaugvise.

Lisaks sai klubi kodulehel kirjutatud kommentaaris meie mees ka kiitust. “Järjekordne plussmärgiga hooaeg Kaspar Treieri jaoks, mis sini-kollases särgis oli tema teine. 20-aastane eestlase kõik numbrilised näitajad paranesid, alustades mänguminutitest, mis kerkisid 9,6 pealt 13,9 peale.”

“Usalduse märgiks on see, et peatreener Cesare Pancotto liigutas Treieri äärel number kolme positsioonile, mille nõudmistega eestlane hakkama sai. Kahjuks hooaja teises pooles segas eestlast põlvetrauma, mis sunnib teda ka operatsioonile minema,” seisis Montegranaro kodulehel avaldatud video kõrval.

Kaspar Treier kogus Itaalia esiliiga play-offis veerandfinaali jõudnud Montegranaro särgis tänavu 35 kohtumisega keskmiselt 14 minutit, 5,1 punkti ja 2,7 lauapalli ning tema kolmesteprotsent oli 34,7% (33/95).

scroll to top