VIDEO | Kiur Thomas Vehmanen hiilgas senise karjääri parimas mängus 26 punkti ja 5 sööduga

Eesti-Soome korvpallur Kiur Thomas Vehmanen tegi Soome kõrgliigas oma senise karjääri parima mängu, kui tema koduklubi Kauhajoki Karhu Basket kaotas 76:86 Salo Vilpasele. Juuresolevalt videolt saab nautida Vehmaneni ilusaid sooritusi nii punktide viskamisel kui kaaslastele palli kätte toimetamisel.

Algkoosseisus alustanud Vehmanen teenis mänguaega 32 minutit ja viskas selle ajaga üleplatsimehena 26 punkti (kahesed 4/9, kolmesed 5/10, vabavisked 3/3). Lisaks kogunes tema arvele kaks lauapalli ja meeskonna parimana viis korvisöötu. Vaid kuue mehega mänginud Kauhajoki võitis kodusaalis peetud kohtumise avaveerandi nelja punktiga (21:17), aga poolajaks jäädi kaotusseisu (37:39), millest neil enam välja tulla ei õnnestunudki.