fbpx
Close

Sassaril ei õnnestunud võõrsil võimsas hoos olevat Hispaania klubi seljatada, edasipääs sõltub viimasest voorust

Avatar
-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

FIBA korvpalli Meistrite liigas oli Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kolmapäeval võõral väljakul alagrupiturniiri viiendas voorus vastamisi Tenerife Iberostariga. Hispaania kõrgliigas on Janari Jõesaare endine tööandja 14 võidu ja kolme kaotusega hoidmas kõrget kolmandat kohta ja nüüdki nende vägev hoog jätkus, kui Sassari alistati tulemusega 115:85 (29:15, 21:28, 32:24, 33:18).

Visketabavuses jäi Tenerife 55,9% – 50,9% peale ja lauavõitlus võideti 35:26 (ründelaud 15:10). Korvisööte andis Tenerife rohkem 22:12, vaheltlõikeid tegi kumbki meeskond 4. Pallikaotuseid kogunes Tenerifel 8, Sassaril 13.

Kaspar Treier teenis mänguaega 15,2 minutit ja viskas 3 punkti (kolmesed 1/2). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi ühe vaheltlõike ja 3 isiklikku viga.

Miro Bilan viskas Sassari parimana 24 punkti. Jason Burnell lisas 15 punkti ning võrdselt 12 punkti said kirja Filip Kruslin ja Justin Tillman, kellest viimane hankis veel 5 lauapalli.

Võitjatele tõi Giorgi Shermadini 19 punkti ning 6 lauapalli. 16 punkti kogusid Tyler Cavanaugh, Fran Guerra ja Bruno Fitipaldo, kellest esimesed kaks said veel 6 lauapalli kätte. Marcelinho Huertas toetas omasid 15 punkti ja 9 korvisööduga, Sasu Salin järgnes 14 ja Milano A|X Armani Exchange võistkonnas palliva Sergio Rodrigueze nimekaim 10 punktiga.

Sassari on kogunud kolm võitu ja kaks kaotust, mis annab neile alagrupis teise koha. Esimesel positsioonil on Tenerife nelja võidu ja ühe kaotusega. Istanbuli Galatasaray on viimane ühe võidu ja nelja kaotusega ning nende jaoks on edasipääsulootused kustunud. Küll aga on variant alagrupist edasi jõuda Aarhuse Bakken Bearsil, kellel hetkel kaks võitu ja kolm kaotust ette näidata – kui viimases voorus võidetakse Tenerifet ja Sassari peaks 20. jaanuaril võõrsil Galatasarayle kaotama, on Bakken Bearsil kolme võidu ja kolme kaotusega eelis, sest omavahelised mängud on küll 1:1, kuid Sassari kaotas esimese mängu 71:93 ja võitis teise väiksema korvide vahega 91:84.

scroll to top
Inline
Inline