fbpx
Close

VIDEO | Kotsari põrgulik pealtpanek valiti Saksamaal nädala top10 soorituste hulka

Avatar

Saksamaa korvpalli Bundesliga lõikas kokku otsapidi 2021. aastasse jooksnud hooaja 12. nädala kümne kõige ilusama olukorra video ning paigutas visuaalset naudingut pakkunud hetkede hulka ka ühe võimsa Maik-Kalev Kotsari pealtpaneku.

24-aastase ja 211 cm pikkuse eestlasest keskmängija pääses edetabelis 10. kohale pick and roll olukorrast sooritatud võimsa pealtpanekuga Hamburgi 92:74 võidumängus Vechta Rasta vastu.

Algviisikus alustanud Kotsar viibis tolles kohtumises väljakul 28 minutit ning viskas selle ajaga üleplatsimehena 19 punkti (kahesed 9/12, vabavisked 1/1), võttis 10 lauapalli, andis kolm resultatiivset söötu ja tegi kaks vaheltlõiget. Lisaks jäi tema arvele kaks pallikaotust ja üks isiklik viga. Kotsari jaoks oli tegemist Bundesliga karjääri punktirekordiga. Ühtlasi oli tegu 211 cm pikkuse eestlase hooaja esimese kaksikduubliga.

Top10 edetabelis on lisaks Kotsarile esindatud veel näiteks ka Berliini Alba staar Jayson Granger, Müncheni Bayerni mängumees Jalen Reynolds ja Alba kõrge lennuga tulevikumees Louis Olinde.

scroll to top
Inline
Inline