VIDEO | Kriisa ja Žalgiris ei suutnud noorte Euroliiga finaalturniiril võiduarvet avada

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Kerr Kriisa koduklubi Kaunase Žalgirise U18 meeskond kaotas Hispaanias Vitoria-Gasteizis peetava noorte Euroliiga finaalturniiri viimases alagrupimängus Belgradi Mega Bemaxile 61:75 ning jäi oma alagrupis viimaseks.

Kohtumise esimesed 18 minutit möödusid tasavägiselt, kuid avapoolaja lõpuks jäi Žalgiris 31:36 kaotusseisu. Kolmas veerandaeg kuulus juba täielikult Mega Bemaxile ja enne viimast kümmet minutit oli Žalgiris taga juba 40:56. Leedu klubi suutis viimase veerandi küll võita, kuid ohtlikult lähedale serblastele enam ei jõutud.

Tavapäraselt algviisikus alustanud Kriisa tõi kaotusmängus 26 minuti jooksul 8 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 2/7), ühe lauapalli ja ühe resultatiivse söödu. Negatiivse poole pealt tegi 18-aastane mängujuht 4 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Žalgirise parim oli kaksikduubli teinud Modestas Kancleris, kes tõi 16 punkti ja 10 lauapalli. Alagrupi võitnud Mega Bemaxi resultatiivseim oli 14 punkti visanud Petar Kovacevic.

Kriisa keskmisteks näitajateks jäid kolme mänguga 29,7 minutit, 15 punkti, 1,7 lauapalli ja 3,7 resultatiivset söötu.