fbpx
Close

VIDEO | Tass ja Jurkatamm panid kulpe, kuid punkte ei visanud

Avatar
-Matthias Tass | Foto: AFP/Scanpix

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis käisid läinud öösel väljakul nii Matthias Tass kui Taavi Jurkatamm, kuid isiklikku punktiarvet ei suutnud avada kumbki.

Tass ja tema kodumeeskond Saint Mary’s Gaels said valusa kaotuse, kui koduväljakul jäädi 59:61 alla Winthrop Eaglesile.

Algviisikus alustanud Tass viibis platsil 26 minutit, mille jooksul viskas mööda ühe kahese, võttis 4 lauapalli, andis 3 resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris 2 vastaste pealeviset. Eestlase arvele kogunes ka üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

Esmaspäeval uuendatud Associated Pressi edetabelis tõusis Saint Mary’s kahe koha võrra ning asub nüüd 18. positsioonil. Associated Press reastab igal nädalal 25 paremat meeskonda, kokku on NCAA kõrgeimas divisjonis 353 ülikooli. Winthrop 25 parema hulka ei kuulu.

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons teenis järjekordse võidu, kui alistas külla sõitnud Yale Bulldogsi lisaaja järel 84:79.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Jurkatamm pääses väljakule 13 minutiks, mille jooksul viskas mööda 2 kahest, hankis 2 lauapalli ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Samuti kanti tema kontosse üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

San Francisco on hooaega alustanud kolme võiduga, Saint Mary’s ühe võidu ja ühe kaotusega.

San Francisco – Yale mängu tipphetked (Jurkatamme blokk alates 1.24):

scroll to top
Inline
Inline