VIDEO | Teder ja Washington State kaotasid lõpuminutitel lähirivaalile

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kaotas Johanna Eliise Tederi naiskond Washington State Cougars koduväljakul USC Trojansile 71:81.

Washington State juhtis esimese kümne minuti järel 22:15, kuid poolaeg kaotati 34:41 ning sama suure vahega mindi vastu ka viimasele veerandile (56:63). Kaks minutit ja 35 sekundit enne lõppu jõuti veel viigini, kuid see jäigi Washington State´i viimaseks korviks.

Teder kuulus tavapäraselt algviisikusse ja teenis mänguaega 26 minutit. Tema arvele kogunes selle ajaga kolm punkti (kolmesed 1/5), kolm resultatiivset söötu, üks blokeeritud vise, üks pallikaotus ja neli isiklikku viga.

Washington State´i parim oli austraallanna Ula Motuga, kes viskas isiklikku rekordit tähistavad 25 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Mõlemal naiskonnal nüüd kirjas üheksa võitu ja seitse kaotust. Pac-12 konverentsis on Washington State´il kirjas seitse võitu ja seitse kaotust, mis annavad kuuenda koha. Kuue kaotuse kõrvale seitsmenda võidu saanud USC tõusis tabelis Washington State´ist mööda viiendale kohale.