Vilets teine poolaeg tõi Centole napi kaotuse, Jurkatammelt lauas korralik töö

-Mikk Jurkatamm | Foto: Benedetto XIV Cento Facebook

Mikk Jurkatamme tööandja Cento Benedetto XIV pidi Itaalia esiliigas täna vastu võtma valusa kaotuse, kui koduväljakul jäädi 67:70 alla Latina Basketile.

Esimese veerandi võitis Cento seejuures 22:15 ja poolaja 39:26. Teine poolaeg kuulus aga Latinale. Lõplikult kallutasid külalised kohtumise enda kasuks alles viimasel mänguminutil.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Jurkatamm viibis platsil 14 minutit, mille jooksul tõi kaks punkti (kahesed 0/1, kolmesed 0/3, vabavisked 2/2), võttis kuus lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, blokeeris kaks vastaste pealeviset ja tegi neli isiklikku viga.

Cento suurim punktitooja oli serblane Danilo Petrovic, kes viskas 20 silma. Latina poolelt vastas ameeriklane Jaren Lewis samuti 20 punktiga.

Üks mäng enne hooaja esimese faasi lõppu hoiab 11 võitu ja 12 kaotust kogunud Cento oma alagrupis seitsmendat kohta. 15 kaotuse kõrvale kaheksanda võidu saanud Latina asub 13 meeskonna konkurentsis 11. kohal.