Washington State alustas uut aastat võiduga, Teder jäi esimest korda nullile

-Johanna-Eliise Teder | Foto: wsucougars.com

Johanna Eliise Tederi koduvõistkond Washington State Cougars jätkas USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis võidukalt, kui võõrsil mängiti 79:74 üle Utah Utes.

Avaveerand jäi viiki 20:20, kuid poolajaks juhtis Washington State 44:38 ja kolmanda neljandiku lõpuks juba 62:50. Utah jõudis kümme sekundit enne mängu lõppu veel kolme punkti kaugusele, ent mitte lähemale.

Algviisikus alustanud Teder jäi esimest korda NCAA karjääri jooksul nulli peale – 26 mänguminutiga viskas ta mööda nii ühe kahepunktiviske kui ka kaks kaugviset. Küll võttis ta ühe lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike. Negatiivse poole pealt läksid kirja üks pallikaotus ja kolm isiklikku viga.

Võitjate parim oli Uus-Meremaa talent Charlisse Leger-Walker, kes tõi 38 minutiga 23 punkti ja võttis neli lauapalli.

Washington State jätkab hooaega viie võidu ja ühe kaotusega, NCAA Pac-12 konverentsis on neil kolm võitu ja üks kaotus. Utah on kaotanud senisest seitsmest kohtumisest viis, sealhulgas oma konverentsis kuuest viis.