Sten Sokk aitas Iraklise suure võiduni, kaksikduublile lähedal olnud Paasojale ja Psychikole kaotus

-Sten Sokk ja Thessaloniki Iraklis | Foto: iraklis-bc.gr

Kreeka korvpalli esiliigas said Sten-Timmu Sokk ja Thessaloniki Iraklis 75:55 jagu Apollon Patrasest. Martin Paasoja kodumeeskond Ateena Psychiko pidi aga vastu võtma 50:61 kaotuse Amyntas Dafniselt.

Iraklis jäi avaveerandil küll 13:14 kaotusseisu, kuid poolajaks juba juhiti 34:31. Kolmas veerandaeg sai otsustavaks, mis võideti 25:14 ja viimasel neljandikul kasvatas Iraklis eduseisu veelgi kuue silma võrra, olles nii vastasest kokkuvõttes 20 punktiga üle.

Sten-Timmu Sokk viibis väljakul ligi 22 minutit ning viskas selle ajaga 11 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 3/4). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Iraklise parimana tõi Michalis Polytarchou 16 punkti, 6 lauapalli ja 8 korvisöötu. Ronaldas Rutkauskas lisas 11 punkti ja 9 lauapalli. Kaotajate eest viskasid võrdselt 17 silma Rashad Bell ja Fotios Zoumpos.

Võõrsil mänginud Psychiko kaotas esimese veerandaja 12:14 ning poolajaks oldi 27:33 taga. Kolmas veerandaeg jäi 12:12 viiki ning viimasel neljandikul kasvatas Amyntas eduseisu veelgi viie punkti võrra.

Martin Paasoja teenis 35 minutit mänguaega ja viskas 14 punkti (vabavisked 4/7, kahesed 5/9, kolmesed 0/2). Tema nimele jäi veel 9 lauapalli, üks korvisööt ja vaheltlõige, 5 pallikaotust ning 4 isiklikku viga.

Võitjate parimana viskas Zoupas Leonidas 14 punkti, Spyros Diamantopoulos lisas 12 silma. Psychikole tõi Paasoja kõrval Nikos Papanikolaou samuti 14 punkti ning 11 silma jäi Nikos Arsenopoulose nimele.

Iraklis on tänavuse hooajaga teeninud kolm võitu ja ühe kaotuse, Psychiko saldo on vastupidine. Rait-Riivo Laane ning Kosi Ippokratise (2-1) mäng toimub homme, 28. oktoobril, kui võõrustatakse Marousit.