Barcelona kaugvisete turmtule alla jäänud Gran Canaria lagunes teisel poolajal, Siim-Sander Venel käsi valge

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Korvpalli Euroliigas ei saanud Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife vastu play-off kohta hoidva Barcelona vastu ning võõrsilt naastakse suure 64:93 kaotusega.

Gran Canaria püsis avaveerandil kindlalt mängus, kuigi Barcelona võitis selle 22:19. Tasavägiselt kulgesid ka järgmised kümme minutit ning puhkepausile siirduti seisult 38:35. Võõrustajad olid aga äärmiselt heas hoos kolmepunktivisetel ja kolmanda veerandajaga kasvatati eduseis 17 punktile. Viimasel neljandikul suutis Barcelona veel 30 silma visata ja nii pidi Gran Canaria kokkuvõttes vastu võtma 29-punktilise kaotuse. Seejuures tabas Barcelona koguni 19 kaugviset 28 üritusest.

Siim-Sander Vene usaldati platsile ligi üheksaks minutiks, mille jooksul viskas ta 4 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/2) ja tegi 3 isiklikku viga. DJ Strawberry tõi meeskonna parimana 15 punkti, Barcelona eest sai Kevin Pangos (kolmesed 5/6) kirja 19 punkti.

Turniiritabelis hoiab Gran Canaria seitsme võidu ja 20 kaotusega 14. kohta. Barcelona (16-11) jätkab viiendana.

Gran Canaria on uuesti võistlustules juba neljapäeval, 21. märtsil, kui Euroliigas võõrustatakse Piraeuse Olympiakost.