fbpx
Close

Aleksei Tammiste Eesti noortest tulevikumeestest: päris ausalt, kihvtid poisid on!

Avatar
-Henri Drell, Sander Raieste ja Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” võõrustasime sel nädalal legendaarset mängumeest Aleksei Tammistet, kes oli oma aja üks silmapaistvamaid pallureid. Tammiste hoiab küllalt aktiivselt silma peal ka meie korvpalli hetkeseisul ning tema sõnul on koondisele põhjust loota positiivset tulevikku.

Kui küsisime Tammistelt viimase aja Eesti korvpallurite kohta, siis mainis mees oma lemmikutena Martin Müürseppa, Kristjan Kangurit ja Tanel Sokku, kelle kõigi mängud Eesti koondises on tänaseks juba peetud.

Lugedes legendile ette meie uue generatsiooni andekate mängumeeste nimesid Henri Drell, Kerr Kriisa, Kristian Kullamäe ja Sander Raieste, siis noogutas Tammiste tunnustavalt ning rääkis pealetulevast põlvkonnast positiivsel toonil.

“Need on päris ausalt kihvtid poisid. Täitsa tip-top. See pole üle paisutatud teema, päris head poisid on. Probleem on neid kõiki kokku saada, sest kõik mängivad välismaal. Välismaal olemine kindlasti on hea, seal õpitakse, aga me võiks neid siin rohkem mängimas näha,” rääkis Tammiste asjast oma vaatenurgast.

Tammiste sõnul tunnetab ta samuti, et uue generatsiooni meestega on Eesti korvpalli tulnud teatav positiivne aura ning noortest meestest võib oodata koondisele tugevaid mängumehi.

Kuula saadet:

scroll to top
Inline
Inline