Algviisikusse lülitatud Kaspar Treier ei suutnud Sassarit Meistrite liiga ellujäämismängus võidule aidata

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo jätkas neljapäeval FIBA korvpalli Meistrite liiga vahegrupimängudega, kui võõrsil oli vastaseks Bambergi Brose. Poolajaks juhtima pääsenud Sassari oli veel ka viimase neljandiku eel eduseisus, aga kokkuvõttes tuli leppida 86:92 (28:15, 20:22, 19:28, 19:27) kaotusega.

Visketabavuses jäi Sassari peale 54,4% – 46,0%. Lauavõitluse võitis Bamberg 37:32 (ründelaud 15:5). Korvisööte andis Bamberg rohkem 29:12 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 8:5. Pallikaotuseid kogunes Bambergil 10, Sassaril 18.

Algviisikusse kuulunud Kaspar Treier sai mänguaega 26,7 minutit ja viskas 8 punkti (kahesed 1/5, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta 5 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Miro Bilan oli Sassari parim 20 punkti ja 5 lauapalliga. Eimantas Bendzius lisas 15 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Jason Burnell sai kirja 15 punkti ja 6 lauapalli. Stefano Gentile järgnes 13 ja Ethan Happ 10 punktiga.

Michele Vitali oli võitjate resultatiivseim 17 punktiga. Devon Hall kogus 16 punkti ja 4 lauapalli ning David Kravish 15 punkti ja 8 lauapalli. Dominic Lockhart lisas 12 punkti.

Sassari on vahegrupis nelja vooru möödudes ainsana võiduta, mis tähendab, et lootused veerandfinaali pääseda on kustunud. Bamberg asub kahe võidu ja kolme kaotusega kolmandal positsioonil. Zaragoza Casademont alistas samal ajal Nymburki 90:71 ning nelja võidu ja ühe kaotusega on esikohal olev Hispaania klubi edasipääsu kindlustanud. Nymburk on kogunud kolm võitu ja ühe kaotuse. Kuna Bamberg on mõlemad omavahelised mängud Nymburkile kaotanud, siis alagrupist edasi saada pole võimalik enam ka juhul, kui Nymbruk enam võidulisa ei saaks ja lõpetatakse võrdse arvu võitud ning kaotuste saldoga.

6. aprillil peab Sassari ära vahegrupi eelviimase mängu, kui koduplatsil võetakse vastu Nymburk.