fbpx
Close

Algviisikust eemale jäänud Henri Drell ja Pesaro langesid sel korral lisaajal

Avatar
-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

Henri Drelli kodumeeskond Pesaro Carpegna Prosciutto Basket ei suutnud endiselt sellel hooajal Itaalia kõrgliigas võiduarvet avada ning laupäeval tuli tunnistada lisaajal Trentino Dolomiti Energia võistkonna 101:95 (18:8, 24:23, 15:30, 25:21, 19:13) paremust.

Eelmistes mängudes algviisikusse kuulunud, kuid nüüd sellest kohast ilma jäänud Henri Drell kaheksa mänguminuti jooksul punktiarvet ei avanud ning eksis ühel lähiviskel. Statistikasse jäi tema nimele veel üks pallikaotus ja vaheltlõige.

Jaylen Barford viskas üleplatsimehena Pesaro eest 29 punkti ja võttis 7 lauapalli. Clint Chapman lisas 16 silma ja 7 lauapalli ning Zach Thomas järgnes 14 punkti ja 9 lauapalliga. Võitjate parim oli Justin Knox 23 punkti ja 7 lauapalliga.

Pesaro on kõik seitse mängu kaotanud ja seega ollakse 17 meeskonna seas viimasel kohal. Kolme kaotuse kõrvale neljanda võidu saanud Trentino tõusis viiendaks. Järgmise mängu peab Pesaro 17. novembril, kui võõrsil minnakse vastamisi Rooma Virtusega.

One Comment

  1. Drell ei saanud teisel poolajal, ega kah lisaajal sekunditki mängu aega. Eelmine mäng sai ka vähe mängu aega. Uus treener ei usalda Teda. Eile üritas 7-8 mängumehega võita mäng normaal ajal. Mehed olidki väsinud ja lisaajale enam jaksu ei jätkunud. Noor Treener, kes suurem osa aega olnud abi treener. Drell püüdis jääda positiivseks aga ega lõputult ei suuda naeratada, kui mängida ei saa. Tema aga peab mängima!

Comments are closed.

One Comment
scroll to top
Inline
Inline