Anna-Helena Ehala koduülikool sai hooaja viimases mängus kindla võidu

-Anna Helena Ehala | Foto: Siim Semiskar

Anna-Helena Ehala naiskond Christian Brothers pidas eile ja üleeile USA üliõpilasliiga NCAA tugevuselt teise divisjoni põhiturniiri kaks viimast kohtumist ning Unioni ülikooli vastu saadi võit ja kaotus.

Reedel peetud esimeses kohtumises kaotas Ehala kodunaiskond Unionile 79:97 (20:26, 19:24, 22:20, 18:27), aga kordusmäng võideti koguni 84:57 (17:12, 19:17, 22:14, 26:14). Mõlemad kohtumised peeti Christian Brothersi koduväljakul.

Esimeses kohtumises oli Ehala platsil kaheksa minutit, kuid ei teinud selle aja jooksul ühtegi pealeviset. Protokolli läks vaid üks isiklik viga. Teises kohtumises pääses eestlanna väljakule kolmeks minutiks, mille jooksul viskas mööda ühe kahepunktiviske, võttis ühe lauapalli ja tegi ühe isikliku vea.

Christian Brothersi poolelt oli mõlemas mängus resultatiivseim Brynne Lytle, kes viskas vastavalt 29 ja 33 punkti.

Christian Brothers kogus põhiturniiril oma konverentsi (Gulf South) läänedivisjonis viis võitu ja üheksa kaotust, mis andis kuue võistkonna konkurentsis viienda koha. Christian Brothersi jaoks on tänavune hooaeg sellega lõppenud.