Anna-Helena Ehala koduülikool teenis hooaja esimesed võidud

-Anna Helena Ehala | Foto: Siim Semiskar

USA üliõpilasliiga NCAA tugevuselt teises divisjonis palliva Anna-Helena Ehala koduülikool Christian Brothers saavutas käimasoleva hooaja esimesed võidud, kui alistas kahel korral Mississippi kolledži naiskonna.

Esimese mängu võitja selgus alles lisaajal. Normaalaeg jäi viiki 64:64, kuid järgmised viis minutit kuulusid juba kindlalt Christian Brothersile, kes võitis lõpuks 77:69. Ehala pääses platsile kaheksaks minutiks, kuid ühtegi pealeviset ei sooritanud. Küll aga hankis eestlanna kaks lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Lisaks tegi ta ühe isikliku vea.

Tasavägiselt kulgenud korduskohtumises oli Christian Brothers parem 63:58. Ehala viibis seekord väljakul kuus minutit, mille jooksul ta punktiarvet taaskord ei avanud. Protokolli läks kirja vaid üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Mõlemad kohtumised peeti Christian Brothersi koduväljakul.

Ehala naiskonnal on nüüd kokku kaks võitu ja neli kaotust. Oma konverentsi läänedivisjonis on Christian Brothers hetkel kuue võistkonna seas viimasel kohal.