fbpx
Close

Arizona peatreener Lloyd: kavatsen Kriisat kõvasti nügida, et ta teeks järgmise kuu aja jooksul siit veel suure hüppe edasi

Avatar
-Kerr Kriisa ja Arizona Wildcats | Foto: AFP/Scanpix

USA-s ülikoolikorvpalli mängiv Kerr Kriisa tegi nädala alguses peetud NCAA kõrgeima divisjoni kohtumises Arizona Wildcatsi eest seni parima esituse, aidates meeskonna kodus 95:79 võidule Washington Huskiesi üle.

Algviisikusse kuulunud Kriisa viibis väljakul kauem kui keegi teine – 36 minutit – ning kogus ülikoolikarjääri punktirekordit tähistavad 21 silma (kahesed 0/1, kolmesed 6/9, vabavisked 3/3). Värskelt oma 21. sünnipäeva tähistanud mängujuhi arvele jäi lisaks veel 3 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Pärast kohtumist kutsuti pressikonverentsil mikrofoni ette lisaks Arizona peatreenerile Tommy Lloydile ka kaks juhtivmängijat Kriisa ja Christian Koloko.

Lloydilt küsiti pressikonverentsi üsna alguses, kas Arizona jäi Washingtoni maa-ala kaitse vastu lootma liiga palju visetele ning peatreener mõnes mõttes nõustus. “Teoorias küll, jah. Kui sellise maa-ala vastu mängida, siis sellel on kumulatiivne efekt,” vastas Lloyd ja pidas sinna otsa pika kiidukõne vastaste võimekusele edukad kaitseolukorrad kiirrünnakuteks vormistada.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline