fbpx
Close

BC Kalev/Cramo kange konkurent vahetas oma staari NBA veterani vastu

Avatar
-Errick McCollum | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo lõpetas möödunud VTB Ühisliiga hooaja Kaasani Unicsi järel viiendal kohal ning nendel klubidel oli hooaja vältel omavahel üksjagu madistamist. Vahest oma kaalukaima võidu saigi Kalev/Cramo nimeka Venemaa klubi vastu, kui oktoobris alistati Unics Saku Suurhallis 85:63.

Suurte ambitsioonidega ja 2019. aasta VTB pronks Kaasani Unics ei saanud kindlasti rahul olla neljanda kohaga ning klubis võeti ette muudatused. Meeskonna selge liider ning liiga resultatiivsemaid mehi Errick McCollum vahetati NBA veterani Isaiah Canaani vastu.

NBA staari CJ McCollumi veli Errick (32-aastane, 188 cm) oli eelmisel hooajal individuaalselt kadestamisväärselt heas hoos, tuues VTB Ühisliigas keskmiselt 19,9 punkti mängus, mille juurde noppis 2,9 lauapalli ja andis 3,6 korvisöötu mängus. Eurocapis olid vastavad näitajad 17,1 punkti, 3,1 lauapalli ja 4 korvisöötu kohtumises (kolmesed 36%). Korvpall24.ee on mehega aasta eest pikema usutuluse teinud, kus pallur rääkis nii oma tööeetikast, treenimisest vennaga, Euroopa korvpallist jpm.

Isaiah Canaan (29-aastane, 183 cm) on kuus hooaega NBA-s tubli rollimängija olnud ning peab kahtlemata suured saapad täitma, kuid Unics loodab koos temaga tasemes hüppe edasi teha. Canaani NBA karjääri keskmised näitajad on 20,4 mänguminutit, 8,1 punkti, 1,9 lauapalli, 1,9 korvisöötu ja 0,6 vaheltlõiget mängus. Kolmeseid on kusjuures tabanud korraliku 35,1%.

 

scroll to top
Inline
Inline