fbpx
Close

Donaldas Kairys: üritame oma eksimused pühapäevaks parandada ja võidu peale mängida

-Donaldas Kairys | Foto: Siim Semiskar

-Donaldas Kairys | Foto: Siim Semiskar

Reedel klubi ajaloo esimeses VTB Ühisliiga play-off kohtumises Kaasani Unicsile lahingu andnud, kuid lõpuks 82:92 alla vandunud BC Kalev/Cramo saab uue võimaluse juba pühapäeval, kui peetakse seeria teine mäng.

“Mängu lõpus tõi Kaasanile võidu nende mängijate individuaalne talent. Nad tabasid mitmeid suuri viskeid. Üritame oma eksimused pühapäevaks parandada ja mängida võidu peale,” kommenteeris Kalev/Cramo peatreener Donaldas Kairys Ühisliiga kodulehe vahendusel.

Leedulane lisas: “Kuni neljanda veerandi keskpaigani mängisime hästi. Vahetasime kaitseformatsioone ja tabasime viskeid, aga kaotasime lõpuks kahjuks lauavõitluse. Me teame, et Unicsi alistamiseks peame lauavõitluses parema esituse tegema.”

Unicsi kreeklasest peatreener Dimitris Priftis kiitis mõlemat tiimi: “Õnnitlen oma võistkonda võidu puhul, võtsime seerias 1-0 eduseisu. Õnnitlused ka Kalevile, kuna nad tegid suurepärase mängu. Kalevlased kasutasid kahte erinevat kaitseformatsiooni ning see lõi meie mängu rütmist välja.”

Kogenud juhendaja uskus, et kolme võiduni peetav seeria ei saa Venemaa suurklubile ka edasi kerge olema: “See polnud kerge mäng. Peame nüüd oma pea puhastama ja järgmises kohtumises panema endast veel rohkem välja. Enne tõenäoliselt veel keerulisemat matši tuleb nüüd korralikult välja puhata.”

Seeria teine kohtumine peetakse Kaasanis juba pühapäeval ehk 5. mail.

scroll to top