Ebaõnnestunud kolmas veerandaeg jättis Sassari Meistrite liiga vahegrupi avamängus võiduta

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo tegi teisipäeval algust FIBA Meistrite liiga vahegrupimängudega, kui võõrustati hispaanlaste Zaragoza Casademont võistkonda. Vastu tuli võtta 83:95 (19:23, 21:24, 15:25, 28.23) kaotus.

Visketabavuses jäi Zaragoza 55,2% – 44,6% peale. Lauavõitluse võitis Sassari 39:31 (ründelaud 14:6). Korvisööte andis Zaragoza rohkem 27:19 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 10:9. Pallikaotuseid kogunes mõlemal meeskonnal 16.

Kaspar Treier teenis mänguaega 16,6 minutit, mille jooksul viskas 5 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/3). Veel võttis ta ühe lauapalli, tegi 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Miro Bilan tõi Sassari parimana 26 punkti ja võttis 9 lauapalli. Marco Spissu lisas 24 punkti, 5 lauapalli ja 8 korvisöötu ning Ethan Happ kogus 9 punkti.

Võitjate poolelt sai Jonathan Barreiro kirja 26 punkti. Dylan Ennis ja Rasheed Sulaimon järgnesid võrdselt 14 punktiga, kes andsid veel vastavalt 6 ja 4 korvisöötu. Jacob Wiley viskas 13 punkti ja Elias Harris lisas 10 punkti ning 6 lauapalli.

Vahegrupi teises kohtumises olid vastamisi Tšehhi tippklubi Nymburki ERA ja sakslaste Bambergi Brose, kellest võitjana väljus esimene tulemusega 91:87.

Sassari on Meistrite liigas taas võistlustules 9. märtsil, mil võõral väljakul on vastaseks Nymburk.