fbpx
Close

VIDEO | Eesti neiu pani ookeani taga püsti stephencurry’liku viskepeo

Avatar

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis alistas Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars põhihooaja viimases mängus 61:52 Washington Huskiesi. Teder tegi sealjuures oma ülikoolikarjääri parima esituse.

Kõik 40 minutit väljakul viibinud Teder viskas üleplatsinaisena 23 silma (kahesed 2/4, kolmesed 5/9, vabavisked 4/6), mis tähistab tema NCAA punktirekordit. Lisaks võttis ta seitse lauapalli, jagas viis resultatiivset söötu, sooritas kaks vaheltlõiget ning tegi kaks pallikaotust. Ka seitse lauapalli on eestlanna jaoks NCAA rekord.

Juuresolevast videost on näha, kui kuumaks Tederi viskekäsi kohtumise jooksul läks ja milliseid ilusaid kaugviskeid 21-aastane eestlanna tabas ja milliseid resultatiivseid sööte ta jagas.

Teder tegi oma kodunaiskonna eest kaasa kõigis 21 põhiturniiri mängus ning alustas alati ka algviisikus. Eestlanna arvele jäi 21 kohtumisega keskmiselt 27,6 minutit, 6,8 punkti, 2,4 lauapalli, 1,8 resultatiivset söötu, 0,8 vaheltlõiget. Visketabavus väljakult oli Tederil põhiturniiri lõikes 37,9%, sealhulgas kolmestel 33,3%.

scroll to top
Inline
Inline