fbpx
Close

Eesti-Läti korvpalliliigas viidi sisse võistlusformaadi muudatus, paigas ka kuupäevad

-BC Kalev/Cramo - Riia VEF | Foto: Siim Semiskar

-BC Kalev/Cramo – Riia VEF | Foto: Siim Semiskar

Teine hooaeg Eesti-Läti korvpalliliigas algab 15 meeskonna osalusel 27. septembril. Võistlusformaadi osas on sisse viidud ka üks oluline muudatus, kirjutab Basket.ee.

Veerandfinaali pääsevad tavapäraselt põhiturniiri kaheksa parimat võistkonda. Kui mullu tagas nelja parima hulka ehk Final Four turniirile koha kahe veerandfinaalmängu parim (kodus-võõrsil süsteem) meeskond, siis tänavu peetakse seeriad kahe võiduni ehk vajadusel toimub kolmas mäng.

Osalevate meeskondade arv võrreldes eelmise hooajaga ei muutunud, kuigi Läti poolelt ei tee kaasa enam Jekabpils ning Eestist tuli juurde Rakvere Tarvas. Kõik meeskonnad: BC Kalev/Cramo, Tallinna Kalev/TLÜ, Pärnu Sadam, TalTech, Tartu Ülikool, Rapla Avis Utilitas, BC Valga-Valka/Maks&Moorits, Rakvere Tarvas, Riia VEF, BK Ventspils, BK Ogre, Jurmala, Latvijas Universitate, Valmiera Glass/VIA, BK Liepaja.

Hooaeg algab 27. septembril ja põhiturniir lõppeb 22. märtsil. Veerandfinaalid on mängitud 1. aprilliks ning Final Four turniir leiab aset 3. ja 4. aprillil.

scroll to top