fbpx
Close

Eesti-Läti parim snaiper Egert Haller: tore üritus, mis aitas veidi rutiinist välja tulla

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

Reedel Saku Suurhallis peetud Eesti ja Läti korvpalli meistriliigade Tähtede mängus tõusis eestlaste seas üheks õhtu täheks Valga-Valka/Maks&Mooritsa tagamees Egert Haller, kes võitis kolmepunktivisete lahingu.

“See, et võitsin, otseselt ei üllatanud, küll olin natuke üllatunud, et sellise skooriga võidu sain (Haller kogus 22 punkti – toim.). Kartsin pärast esimest vooru, et selle tulemusega finaali küll ei jõua. Õnneks sellest piisas ja suutsin finaalvoorus natuke veel ka juurde panna (finaalis 24 punkti – toim.),” meenutas Haller võistlust portaalile Korvpall24.ee.

Ta lisas: “Eraldi viskevõistluseks ei harjutanud, see võistlus pole väga erinev sellest, kuidas tavaliselt viskan treeningutel.”

Haller ise jäi kogu õhtuga rahule ning kinnitas, et viimasel veerandil läks ka Eesti ja Läti tähtede vahel lõpuks tõsiseks mänguks: “Teisel poolajal läks asi tulisemaks ja eks lõpus tahtsid mõlemad võistkonnad oma fännidele võidu koju tuua. Kohati meenutas juba päris mängu.”

“Kindlasti väga hästi korraldatud ning mängijate jaoks tore üritus, mis aitab veidi rutiinist välja saada ning lõbutseda, eriti kui saab mängida täismaja ees,” lõpetas Haller.

scroll to top