Eesti U16 koondis Venemaa eakaaslastele vastu ei saanud

-Anete Elisabeth Adler | Foto: Siim Semiskar

Eesti kuni 16-aastaste tütarlaste koondis pidas täna oma teise kohtumise Lätis Liepajas toimuval Balti matši turniiril, kui Venemaa eakaaslastele jäädi alla 42:83 (13:22, 13:26, 5:22, 11:13).

Allan Siimanni hoolealused jäid kaotusseisu juba avaveerandil, kui venelannadest üheksa punkti vähem visati. Poolajapausile minnes oli Eesti taga 26:48 ja kolmanda veerandi järel 31:70. Lõpuvileks kärises vahe 41 punktile.

Anete Elisabeth Adler tõi mängu parimana 17 punkti, võttis 7 lauapalli, tegi 3 vaheltlõiget ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Kahekohalise punktisummani jõudis Eesti poolel veel Viktoria Kisseljova, kes kogus 10 silma. Elena Sutt lisas 7 ja Ivetta-Elizaveta Okuneva 6 punkti. Venemaa resultatiivseim oli Anastassia Olairi Kosu, kes viskas 14 punkti ja võttis sama palju lauapalle.

Mängust tabasid eestlannad vaid 11 viset 48-st, Venemaa vastav näitaja oli 33/76. Suurelt jäädi alla ka lauavõitluses – 28:56.

Eesti koondis on nüüd kaotanud mõlemad seni peetud kohtumised, homme kell 12.00 lähevad meie tütarlapsed vastamisi Leedu eakaaslastega.