Eestikate poolfinaalid peetakse kolme võiduni ja mängudega alustatakse juba sel neljapäeval!

-Eesti 2018/19 hooaja meister BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Paf korvpalli meistriliigas on kätte jõudnud hooaja kõige põnevam faas, kui neljapäeval alustatakse poolfinaalmängudega. Kolme võiduni peetavates seeriates lähevad vastamisi BC Kalev/Cramo – Rakvere Tarvas ning Pärnu Sadam – Rapla Avis Utilitas.

Mängudega tehakse algust neljapäeval, 29. aprillil algusega kell 19:00 Pärnus, kus lähevad vastamisi kodumeeskond Pärnu Sadam ja Rapla. Põhiturniiril kohtusid võistkonnas viiel korral, kõik mängud võitis Pärnu. Rapla alistas veerandfinaalseerias mängudega 2-1 Tartu Ülikool Maks & Mooritsa, Pärnu oli 2-0 parem Tallinna Kalev/TLÜ-st

BC Kalev/Cramo ja Rakvere Tarva esimene poolfinaal toimub reedel, 30. aprillil algusega kell 18 Kalevi spordihallis. Põhiturniiril mindi vastamisi kolmel korral ja kõik mängud võitis BC Kalev/Cramo. Kui Kalev/Cramo teenis koha poolfinaalis põhiturniiri võiduga, siis Rakvere alistas veerandfinaalis mängudega 2-0 TalTechi korvpallimeeskonna.

Medalimängude alguskuupäev sõltub sellest mitme mänguliseks kujunevad poolfinaalseeriad. Kui mõlemad seeriadd lõppevad 3-0, siis alustatakse pronksimängudega 7. mail ning finaalseeriaga 8. mail. Kui poolfinaalidel on joon all 6. mai seisuga, siis alustatakse medalimängudega 10. mail. Kui emb-kumb poolfinaalseeria läheb viiemänguliseks, siis alustatakse pronksiga 11. mail ning finaalseeriaga 12. mail.