Enamikes näitajates vastasest parem olnud Sassari pidi kehva teise veerandaja tõttu kaotusega leppima

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kohtus pühapäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas Treviso De’Longhi võistkonnaga, kellelt tuli vastu võtta 85:89 (22:19, 16:32, 26:32, 21:15) kaotus.

Sassari oli parem nii kahepunkti- kui ka kolmepunktivisetel vastavalt 59,5% – 59,1% ja 34,8% – 32,0% ning samuti vabavisetel 89,5% – 81,3%. Lauavõitluse võitis Sassari 34:30 (ründelaud 10:10). Korvisööte andis Treviso rohkem 17:13, vaheltlõikeid tegid mõlemad meeskonnad 8. Pallikaotuseid kogunes Trevisol 10, Sassaril 15.

Kaspar Treier teenis mänguaega 15 minutit ja viskas 6 punkti (vabavisked 3/4, kolmesed 1/3). Lisaks võttis ta 2 lauapalli.

Miro Bilan oli Sassari parim 17 punkti ja 7 lauapalliga. Eimantas Bendzius järgnes 14 punkti ja 6 lauapalliga ning Filip Kruslin kogus 13 punkti. Marco Spissu nimele jäi 10 punkti ja 3 lauapalli.

Michal Sokolowski oli võitjate resultatiivseim 23 punktiga. Christian Mekowulu tegi kaksikduubli 21 punkti ja 12 lauapalliga ning Matteo Imbro sai kirja 18 punkti.

Turniiritabelis on Sassari 14 võidu ja kaheksa kaotusega neljandal kohal. Treviso asub 14 võidu ja 11 kaotusega kuuendal positsioonil.

Järgmise mängu peab Sassari ära 14. aprillil, kui võõrustatakse Milano Armani A|X Exchange meeskonda.