Erik Dorbeku kodumeeskond ei suutnud Austraalias tiitlit kaitsta

-Erik Dorbek | Foto: Ekraanitõmmis

Erik Dorbek ja Norths Bearsi korvpallimeeskond ei suutnud Austraalia poolprofessionaalses Warath League’is tiitlit kaitsta, kui finaalis jäädi 67:73 (19:26, 13:13, 16:24, 19:10) alla põhiturniiri võitnud Newcastle Huntersile.

Algviisikus platsile jooksnud Dorbek sai mängida 30,5 minutit ning kogus selle ajaga 12 punkti (kahesed 3/10, kolmesed 1/5, vabavisked 3/4), 4 lauapalli, 3 vaheltlõiget, ühe korvisöödu, ühe bloki, 4 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Bearsi edukaimad olid 14 punkti, 13 lauapalli ja 3 vaheltlõiget kirja saanud Anatoly Bose ning 14 punkti ja 5 lauapalli kogunud Nicholas Blair.

Võitjate kasuks tõi finaalmängu kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetatud Austin Thornton 22 punkti ja 8 lauapalli. Sharif Watson lisas 15 silma ja 11 lauapalli.

Finaalmängu saab vaadata SIIT.

Poolfinaalis oli Norths Bears alistanud 66:63 Hills Hornetsi nimelise tiimi. Erik Dorbek mängis tolles kohtumises 33,5 minutit ning oli hädas visketabavusega. Lõpuks kogus eestlane 4 silma (kahesed 1/13, kolmesed 0/3, vabavisked 2/2), 6 lauapalli, 5 vaheltlõiget, 3 korvisöötu, ühe bloki ja ühe pallikaotuse.