fbpx
Close

Euroliiga hooaeg ei jätku! VTB Ühisliiga president: see otsus avab Euroopa mängijateturu

-VTB Ühisliiga | Foto: Siim Semiskar

-VTB Ühisliiga | Foto: Siim Semiskar

Euroliiga teatas esmaspäeval ametlikult, et koroonaviiruse tõttu pooleli jäänud Euroliiga ja Eurocupi hooaegadega enam ei jätkata ning lubatakse klubidel hakata tegema plaane sügiseks. Uuel hooajal jätkavad Euroliigas needsamad 18 tiimi, kes tänavuselgi hooajal omavahel mõõtu võtsid. VTB Ühisliiga president Sergei Kuštšenko tervitas Euroliiga otsust ja uskus, et nüüd läheb Euroopa mängijateturg täistuuridel käima.

“Me oleme sama meelt nagu Euroliiga ja Eurocupi esindajad, et korvpall, mis sel aastal mängimata jäi, tuleb lükata uude hooaega. Nüüd on kõikidel klubidel pilt selge, kus liigas nad sügisel alustavad ja saab paika panna plaani, millist meeskonda hakata komplekteerima. Tänane otsus avab Euroopa mängijateturu,” sõnas Kuštšenko väljaande Championat vahendusel.

Venelane oli Euroliiga otsuse üle väga õnnelik: “Nende poolt ainuõige lahendus. Siinkohal tuleb märkida, et Euroliiga üritas kuni viimase hetkeni ikkagi hooaega päästa.” VTB Ühisliigast osales tänavu ja tänase otsuse valguses osaleb ka uuel hooajal Euroliigas kolm klubi – Moskva CSKA (19-9) oli katkestuse hetkel tabelis neljas, Moskva oblasti Himki (13-15) seitsmes ja Peterburi Zeniit (8-20) viimane ehk 18.

scroll to top