fbpx
Close

Fantaasia Fred on kolmanda vooru viigi järel üldtabelis üheksas

-Klay Thompson | Foto: AP/Scanpix

-Klay Thompson | Foto: AP/Scanpix

Järjekordse fantaasialiiga nädala võib kokku võtta tõdemusega, et päevad, aga veel vähem nädalad, pole vennad. Vooru avapäeval kõmmutas Klay Thompson (Legacy) Fredi meeskonna vastu 26 minutiga NBA rekordit tähistavad 14 kolmest ning viskas 52 punkti. Selle mänguga oli Legacy ja Korvpall24.ee vahelises vastasseisus kolmeste kategooria võitja selgunud. Olgu etteruttavalt öeldud, et vooru lõpuks jäi nimetatud kategooria seisuks 40:30 ehk 10 tabamust Fredi poolt vaadatuna liiga palju.

Õnneks on H2H liigas 9 kategooriat ning ülejäänud 8 neist jagunesid üsna võrdselt. Fredile siiski 4-4-1 viik päris rahulolu ei paku, kuna senisel trumpalal, pallikaotustes, tuli sel nädalal palju praaki ning lõpuks valus 63:64 allajäämine. Peasüüdlaseks Ben Simmons, kes patustas ühes mängus koguni 11 pallikaotusega ning kogu nädala jooksul läks tema arvele 22 sarnast patustamist. Varu jäi kindlasti ka blokkides (15:15), kus Fredi üks suurimaid lootusi John Henson ei suutnud kolme mängu jooksul ühtegi viskeblokeeringut kirja saada. Kuues eelmises mängus oli ta vähemalt ühe vastase pealeviske tagasi saatnud.

Omaette saavutuseks on kindlasti We Love T*ts meeskonna 9-0 seljavõit Narva Brigaadi vastu, kusjuures kolm-neli kategooria võitu tulid üsna napi vahega. Tabeli üldliider The Trumps ei vääratanud ka sel korral, võttes kindal 7-1-1 võidu.

Roto-tabelis Fredi jaoks suuri muutusi ei ole, rõõmu teeb vaid paranenud visketabavus nii väljakult kui vabaviskejoonelt. Kuna tänase seisuga on Fredi meeskonnas vigastustega eemal Kevin Love (minimaalselt 1 kuu), Lauri Markkanen (2-3 nädalat), JaMychal Green (ca 1 kuu) ning Derrick White (1-2 nädalat), siis on teatud kategooriates allajäämine mõistetav.

Kolme vooru järel on suveräänseks liidriks tõusnud The Trumps, kes on vahet teiste tiimidega jõudsalt kasvatanud. Korvpall24.ee asub viisakal 9. kohal, kuid pole siiani veel ühegi tabeli tipus oleva meeskonnaga kohtunud. Avavooru järel kolmandal positsioonil olnud Narva Brigaad langes viimatise 0:9 kaotusega tabeli lõpuossa 17. positsioonile.

Oleme fantaasiakorvpalli rubriigis eelnevalt lahanud erinevaid variante, mida meeskonnad edu saavutamiseks on kasutanud. Märkimisväärse strateegia on enda jaoks valinud Kalaranna Dorise tiim, kes on eelmise nädala jooksul teinud lausa 4 mängijate vahetustehingut, mille jooksul loovutas koguni 9 mängumeest. Täiesti uue näoga meeskond hoiab hetkel üldtabelis Fredi ees 8. kohta. Liiga reeglid annavad teistele mänedžeridele võimaluse vahetusettepanek maha hääletada, selleks on tarvis vähemalt kuue tiimipealiku vastuhäält.

TOP mängijate tabelis on troonile tõusnud kuningas ise – LeBron “King” James, kes eelmisel nädalal paiknes 3. positsioonil. Tollane liider Anthony Davis on tänu vigatustele langenud üldises kasulikkuse reitingus kümnendaks. Äärmiselt huvitav on TOP-is näha kolme Balkanimaade Nikolat – Jokicit, Mirotici ja Vucevici, mis näitab, et Euroopa pikad on jätkuvalt kõrgelt hinnatud just tänu mitmekülgsetele oskustele.

Algav neljas voor ei saa Fredile lihtne olema, kuna kokku tuleb minna tabeli liidriga. The Trumpsi peamised trumbid on juba mainitud Jokic (edetabelis 9.) ning NBA tänavune sööduliider Kyle Lowry (11.).


Fantaasia Fred on Korvpall24.ee toimetuse poolt loodud tegelane, kes osaleb NBA fantaasiakorvpalli liigas ning kajastab iganädalaselt enda meeskonna käekäiku. Eesmärgiks on tuua fantaasiakorvpalli maailm portaali lugejaile lähemale ning juhtida hooaja käigus tähelepanu olulistele nüanssidele. Rubriiki lähemalt tutvustava loo leiab siit.

scroll to top