fbpx
Close

Fenerbahce president lõppeva lepinguga Obradovicist: ta võib meie juurde jääda nii kauaks kui tahab

-Seskim Photo/Scanpix

-Seskim Photo/Scanpix

Euroliiga tippklubi Istanbuli Fenerbahce president Ali Koc kinnitas, et nimeka peatreeneri Željko Obradoviciga tahetakse koostööd edasi teha, kuigi viimasel ajal on omajagu kahtlusi olnud.

2013. aastal Fenerbahce juhendajaks saanud Obradovic on viinud klubi täielikku Euroopa tippu. 2016/17 võideti Euroliiga tiitel, neljal korral on tuldud Türgi meistriks ja kolmel korral võidetud Türgi karikas. 60-aastase serblase leping on Fenerbahcega sellel suvel lõppemas ning seoses koroonaviirusest tingitud kriisiga on levinud jutud, et klubi pole maksnud juba mitu kuud nii treeneritele ja ka mängijatele palka.

Aprilli lõpus sõnas Obradovic, et Fenerbahce poolelt pole temaga lepingu pikendamisest veel räägitud. Samas kinnitas ta, et ei hakka enne tänavuse hooaja lõppu ühegi teise klubiga läbirääkimisi pidama. Fenerbahce president Koc andis nüüd teada, et nende poolelt takistusi pole ja Obradoviciga loodetakse igal juhul jätkata.

“Nii, nagu olen juba mitmeid kordi maininud, on meie treener Željko Obradovic Fenerbahce elav legend. Seni, kuni ta tahab Fenerbahcesse jääda, on see tema kodu. Nende seisukohtade osas pole midagi muutunud ja oleme talle seda hooaja jooksul ka öelnud. Hoolimata sellest, et näitasime sellel hooajal mitmel korral huvi üles temaga lepingut pikendada, oli treeneri seisukoht, et parem oleks seda valitseva olukorra tõttu teha hooaja lõpus. Ma ei tea, mida Euroliiga otsustab, kuid ma ei usu, et hakkaksime suvel mängima. Järgnevate päevade jooksul istume maha ja räägime temaga,” ütles Koc.

scroll to top