Firenze alustas vahegrupi finaalseeriat kindla kaotusega

-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B vahegrupi B esimeses finaalmängus pidi Hugo Erkmaa kodumeeskond Firenze tunnistama võõrsil Cento Balturi 93:78 paremust.

Avaveerand lõppes 27:27 viigiga ja poolajaks oli Firenze ühe punktiga juhtima pääsenud. Kolmas veerandaeg kuulus kindlalt võõrustajatele, mis võideti 25:12. Viimasel kümnel minutil ei suutnud külalised kaotusseisu enam vähendada ja kokkuvõttes jäädi alla 15 punktiga.

Hugo Erkmaa mängis ligi 13 minutit ja viskas selle ajaga 3 punkti (kolmesed 1/2). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis ühe korvisöödu ja sooritas 2 isiklikku viga. Meeskonna parim oli Alessandro Grande 18 punktiga. Võitjatele tõi Adrian Chiera 18 punkti, 8 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

Kolme võiduni peetava seeria järgmine mäng toimub 29. mail.