Firenze teenis valusa kaotuse ning seeria otsustatakse viiendas mängus

-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B alagrupi B poolfinaalis pidi Hugo Erkmaa kodumeeskond Firenze võtma taas vastu kaotuse, kui Borgosesiale jäädi tulemusega 73:74 alla. Kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtinud Firenze on nüüd kaks mängu järjest ära andnud ja seega seisab ees otsustav viies vastasseis.

Kohtumist alustas paremini Firenze, kui avaveerand võideti 24:18. Poolajale mindi neljapunktilises eduseisus ja enne viimast neljandikku oli Borgosesia suutnud vahe vaid kolmele silmale vähendada. Võõrustajad suutsid neljandal veerandajal visata 19 punkti vastaste 15 vastu ning sellega teenida minimaalse võidu.

Hugo Erkmaa mängis Firenze eest viis minutit ja viskas selle ajaga 3 punkti (kolmesed 1/2) ning tegi ühe isikliku vea. Meeskonna parimana tõi Alessandro Grande 27 punkti. Nicolo Gatti oli võitjate resultatiivseim 20 punktiga.