G4S Noorteliiga II pani BC Tartu paika, Ron Arnar Pehkalt peaaegu kolmikduubel

Ron Arnar Pehka | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas alistas G4S Noorteliiga II Ron Arnar Pehka võimsa mängu toel 81:67 BC Tartu meeskonna. Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid olid koguni 28-punktiga paremad SK Torma Sport/Kuremaa Spordikoolist.

Noorteliiga edunumbrid olid peale esimest poolaega juba 48:29. Tartu võitis küll kolmanda veerandaja nelja punktiga ja ka viimase ühe punktiga, kuid mängu tagasi tulekuks sellest ei piisanud.

Võitjate poolelt tegi suurepärase mängu Ron Arnar Pehka, kes viskas 21 punkti, andis 12 korvisöötu ja võttis 9 lauapalli. Leemet Loik tõi 22 silma ja 9 lauapalli. Tartu eest viskas 19 punkti Robin Kivi.

Teises kohtumises ei jätnud Eesti Maaülikool mingit sõnaõigust Kuremaa Spordikoolile. Poolajaks juhiti juba 50:32 ning ka ülejäänud kaks veerandaega kuulusid külalistele, teenides kokkuvõttes 91:63 võidu. Gert Kaldmäe oli üleplatsimees 26 punktiga, Kermo Normann viskas 18 silma. Kaotajatele tõi 16 punkti Jaanus Annok. Sander Kruusi arvele jäi 9 punkti ja 13 lauapalli.

Turniiritabelis paikneb Eesti Maaülikool (15-3) teisel, G4S Noorteliiga II (11-7) neljandal kohal. Kuremaa Spordikool (1-17) on viimasel positsioonil, BC Tartu (6-13) on üheksandal kohal.