G4S Noorteliiga seljatas tugeva viimase veerandi toel esiliiga valitseva meistri

-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

Saku I liigas alistas G4S Noorteliiga esindusmeeskond kodusaalis valitseva meisterklubi Betoonimeister/Tskk/SK Nordi numbritega 95:76 (26:21, 24:20, 19:23, 26:12).

Avaveerandi võitis kodumeeskond 26:21 ja poolajaks suurendasid Indrek Visnapuu hoolealused eduseisu 50:41 peale. Kolmandal veerandil haarasid ohjad kogenud Betoonimeistrid, kes võitsid neljandiku 23:19 ja vähendasid enne otsustavat kümmet mänguminutit vahe viiepunktiliseks (69:64), kirjutab Basket.ee.

Viimane veerand kuulus aga taaskord selgelt G4S Noorteliiga mängumeestele (26:12) ja hooaja esimene võit esiliigas kuulus Audentese Spordigümnaasiumi poistele.

Võitjate parim oli taaskord Ran Andre Pehka, kes kogus pea 29 mänguminutiga 24 punkti, 3 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu. 17 punkti peale jäid Markus Ilver ja Marek Ojamäe. Kolmikduublile oli lähedal Oliver Suurorg, kelle kontosse kanti 13 punkti, 10 lauapalli ja 8 söötu.

Betoonimeistri eest viskasid kahekohalise arvu punkte Margus Klementsov (22) ja Siim Laur (18).

G4S Noorteliiga järgmine mäng Saku I liigas on 1.novembril kodusaalis Tamsalu Los Toros/TalTechi vastu. Betoonimeister läheb päev hiljem võõrsil kokku BC Kalev/Cramo I meeskonnaga.