Gerrit Lehel jäi turniiri viimases mängus üks lauapall kaksikduublist puudu

-Gerrit Lehe | Foto: Ekraanitõmmis

Eesti noorkorvpallur Gerrit Lehe lõpetas Minicopa Endesa turniiril Hispaanias laupäeval mängud taas korraliku individuaalse esitusega, kuid Zaragoza Tecnyconta U14 meeskond pidi vastu võtma kaotuse ja sai lõpuks 6. koha.

Zaragoza kohtus 5.-6. koha mängus Joventuti noortega ning sai kesise teise veerandaja tõttu 69:73 (18:10, 10:28, 20:17, 21:18) kaotuse.

Viskava tagamängijana protokollis kirjas olev Gerrit Lehe viibis väljakul 21 minutit ning kogus selle ajaga 14 punkti (kahesed 6/10, kolmesed 0/4, vabavisked 2/2), 9 lauapalli, 2 korvisöötu, ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja 2 isiklikku viga.

Lucas Langarita kogus Zaragoza parimana 19 punkti ja 11 lauapalli, Carlos Alias lisas 14 silma ja Franciso Monreal tõi 10 punkti ja 11 lauapalli. Võitjate poolel säras Conrad Martinez 24 punkti, 13 lauapalli ja 5 sööduga, Joel Perez sai kirja 18 silma ja 14 lauapalli.

13-aastase Lehe arvele jäi Minicopa Endesa turniiril neljas kohtumises keskmiselt 21,5 minutit, 17 punkti ja 7,3 lauapalli.

Turniiri finaali jõudsid Madridi Real ja Iberostar Canarias, kes alistasid vastavalt 72:60 Barcelona ja 81:72 Valencia Basketi.