fbpx
Close

INTERVJUU | Saksamaa esiliigaklubisse siirduv Gerrit Lehe: keegi mulle allahindlust tegema ei hakka, et ma noorem olen

-Gerrit Lehe | Foto: Siim Semiskar

Lõppenud hooajal Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK meeskonna ridades noormeeste U18 vanuseklassi Eesti meistriks kroonitud 17-aastane ja 198 cm pikkune tagamees / väike äär Gerrit Lehe siirdub uueks hooajaks Saksamaa klubisse Tübingen Tigers. Eelmisel hooajal küll tugevuselt teises liigas finaali jõudnud Tübingen algavaks hooajaks Saksamaa Bundesligasse ei läinud, kuid tulevikus on klubil plaan kõrgemale tasemele tagasi minna. Kõrgliigas mängiti aastatel 2004-2018 ning parimateks jäid kahel korral saavutatud kümnendad kohad.

Korvpall24 portaal võttis Gerrit Lehega ühendust, et üleminekust lähemalt rääkida. Järgnevas intervjuus saamegi teada, kuidas sakslastega kontaktid tekkisid, kui lähedal on Lehe välismaale siirdumisele varem olnud, mis tasemel ta uuel hooajal reaalselt mängima hakkab, kuidas talle Saksamaa senise kogemuse järgi on meeldinud ja kui palju võiks abiks olla see, et Tübingeni meeskonna peatreeneriks on soomlane Daniel Jansson ja tiimis nii Läti kui ka Soome mängijaid.

Gerrit, kuidas Tübingeni siirdumise protsess alguse sai, kas Sina leidsid nemad või nemad leidsid Sinu? Miks valisid just selle klubi?

scroll to top