Gran Canaria ei jätnud tänavusele EuroCupi finalistile mingit võimalust

-Siim-Sander Vene | Foto: cbgrancanaria.net

Hispaania korvpalli kõrgliigas teenis Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife kindla 111:92 võidu tänavu EuroCupi sarjas Berliini Alba vastu finaali jõudnud ja mullu Euroliigas tegutsenud Valencia meeskonna üle.

Avaveerandi võitis Gran Canaria 26:23 ja poolajaks juhiti juba 56:39. Kolmandal veerandajal visati Valenciale 32 punkti ning eduseis kasvas 88:64 peale. Viimane neljandik oli nii vaid vormistamise küsimus ja kokkuvõttes oldi tabeli tipust paiknevast võistkonnast 19 punktiga paremad.

Siim-Sander Vene sai mänguaega ligi 14 minutit ja viskas 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/2). Veel sai ta kätte ühe lauapalli, kaotas korra palli ja tegi 5 isiklikku viga täis. Meeskonna resultatiivseim oli Marcus Eriksson 26 punktiga. Valencia poolelt tõi Montenegro koondise maailmameistrivõistlustele aidanud Bojan Dubljevic 14 silma.

Turniiritabelis jätkab Gran Canaria (9-16) 15. kohal. Valencia (15-10) on viies.